Na całym świecie symbolem nowoczesności jest korzystanie z profesjonalnych usług doradczych. Stąd w dużych i średnich firmach obecność profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego jest równie oczywista, co radcy prawnego czy doradcy finansowego. Ocenianie wielu ofert bez odpowiedniej wiedzy jest pracochłonne i kosztowne, a także trudne ze względu na specyfikę zagadnienia.

Korzystanie z usług brokera ubezpieczeniowego gwarantuje rzetelny i obiektywny konsulting ubezpieczeniowy, uwzględniający pełnię oczekiwań Klienta. Tylko broker działający w imieniu Klienta – na jego rzecz, dla jego dobra i na podstawie określonego zlecenia – może skutecznie reprezentować Go przed zakładami ubezpieczeń i sprostać najbardziej zindywidualizowanym potrzebom.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W dzisiejszych czasach każdy kierowca samochodu zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie OC samochodu. Ubezpieczenie to gwarantuje pokrycie szkód związanych z wypadkiem samochodowym. Gdy posiadacz ubezpieczenia OC spowoduje wypadek drogowy lub kolizję drogową z jego ubezpieczenia poszkodowany otrzymuje zadośćuczynienie za poniesione straty. Wysokość ubezpieczenia zależy od rodzaju samochodu, marki, rocznika oraz wielu innych elementów.

Dodatkowym ubezpieczeniem, ale również ważnym jest posiadanie AC. Ubezpieczenie AC wypłacane jest posiadaczowi ubezpieczenia w razie kolizji drogowej lub wypadkowi drogowemu. Celem ubezpieczenia jest ochrona pojazdu wraz z jego wyposażeniem w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży.

 

Kancelaria Royal Edyta Okińczyc- Górz z siedzibą 76-031 Mścice ul. Rzemieślnicza 1 jest przedstawicielem następujących Towarzystw Ubezpieczeniowych: